streda, august 22, 2018
image Chata Hajana

je situovaná v pokojnom údolí Veporských vrchov, priamo v rekreačnom stredisku Kokava – Háj, 10km od Kokavy nad Rimavicou. výnimočnosť jej polohy zabezpečuje pre návštevníkov krásne turistické vychádzky a množstvo príležitostí relaxu v každom ročnom období. Bola postavená v roku 2004 a od vtedy si jej návštevníci nevedia vynachváliť jej moderný, veľmi vkusne a útulne zariadený interiér. Vychutnajte si rodinnú atmosféru s vôňou dreva a príjemne strávený čas v krásnom údolí.

17. január 2015

Služby

Vytlačiť Email


Stravovanie

Ubytovaní hostia majú k dispozícií jedáleň so zariadenou kuchyňou a spoločenskú miestnosť, ktorá sa nachádza na prvom poschodí. V prípade záujmu chata ponúka možnosť stravovania.


Služby

Príjemné posedenie ponúka vinárnička, ktorá sa nachádza v areáli chaty. Jej súčasťou je tiež stolný tenis a spoločenské hry. Doplnkové služby, ktoré chata HAJANA ponúka na spríjemnenie pobytu hostí sú: sauna, dva tenisové kurty a požičovňa lyží. Parkovanie je bezplatne zabezpečené na uzavretom parkovacom areáli chaty


Športové využitie

V zimných mesiacoch si prídu na svoje milovníci zimných športov zjazdového, bežeckého lyžovania, a snowboardingu. Počas víkendov nočné lyžovanie. V letných mesiacoch je to ideálne miesto na príjemné prechádzky a relaxáciu v prírode. Okolie ponúka ideálne trasy na turistiku a cykloturistiku. Fanúšikovia tenisu majú taktiež možnosť využitia dvoch tenisových kurtov.